Částečně zataženo7.2°C VLHKOST: 84.5% TLAK: 1018.4hPa VÍTR: 4.4km/h SW
Rezervace Akce a výhodné nabídky Fotogalerie Virtuální prohlídka

Aktuální akce

16.3. sněhu na sjedzovkách stále 1.2m až 3metry

Provoz skiareálu PŘERUŠEN – od 14.3.2020

Telemark výukový workshop 14.3.

Aktuální tisková zpráva z Pradědu: NEZAVÍREJTE DĚTI DOMA A PŘIJEĎTE!

Mistrovství ČR v Telemarku – Open 14.-15.3.2020 – ZRUŠENO

Velikonoční vajíčko 2020 – 40. ročník

LETNÍ ANGLICKÝ TÁBOR s rodilým mluvčím

35. Ročník závodu VELIKONOČNÍ VAJÍČKO – výsledky

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci telemarku. I přes veškerou snahu nám nebylo dovoleno závody Mistrovství ČR v telemarku uspořádat. Bohužel zasáhla vyšší moc ve formě SLČR, která zakázala veškeré lyžařské a snowboardové závody napříč všemi disciplínami. Ale máme pro vás i dobrou zprávu, na Pradědu bude i tak v sobotu Ondra Hegar, se kterým můžete pojezdit na volné patě a něco se společně přiučit. Stačí ho jen odchytit na sjezdovkách B nebo C, kde se bude celý den pohybovat. Rádi vás uvidíme, i když nebudeme moci závody uspořádat.

Srdečně zveme všechny příznivce „volné paty“ na telemarkový víkedn na Pradědu.

Skiareál Figura hostí velmi tradiční telemarkovou akci o následujícím víkendu.

Zveme závoďáky, hobíky i přihlížeče a mávače.

Všichni jste zvaní na příjemnou a jednoduchou trať. Perfektní sněhové a povětrnostní podmínky. Špičkové horské prostředí na výhradně přírodním sněhu, který k telemarku přece patří. 

Sobotní open závody, večerní diskuze a after… na hotelu Figura. Nedělní worhskopy se závodníky a lektory telemarku.

 

11 z 10 telemarkistů doporučuje tuto akci!

Těšíme se na vás a ještě vám můžeme nabídnout některé volné pokoje na tuto akci. 

Realizační tým Czech Telemark, Skiareál Figura.

 

 

Další výhodné nabídky

Školy

Hotel Figura i horská chata Švýcárna je velmi vhodná pro školy v přírodě. Lyžařský areál je v bezprostřední blízkosti hotelu. Stravování je přizpůsobeno nutričním potřebám (eventuálně zdravotním omezením – diety ) dětí. Pitný režim v průběhu celého dne. Zapůjčení lyžařského vybavení pro školy za výhodné ceny : 50,- Kč / komplet a den.

Pracovníci Horské služby po dohodě zabezpečují přednášku o pravidlech pobytu na horách.

Zajistíme přípravu školních závodů – zapůjčíme slalomové tyče a postavíme trať dle Vašich požadavků.

Zvýhodněné jízdné na vlecích pro studenty a instruktoři za symbolickou 1,- Kč . Velká variabilita obtížnosti sjezdovek. Upravené běžecké trasy.

Firmy

Hotel Figura disponuje moderní audiovizuální technikou pro potřeby firemních školení či prezentací. Můžete využit možnost celoročních podnikových rekreací. Taktéž s Vámi rádi oslavíme firemní úspěchy a výročí.

Možnost uspořádat firemní závody ve sjezdovém či běžeckém lyžování a dále organizujeme tréninky lyžování pod vedením zkušených trenérů. Chcete-li zdokonalit svou techniku anebo natrénovat jízdu v tyčích na čas , budeme se Vám rádi profesionálně věnovat a předáme Vám cenné zkušenosti .

Sportovní organizace

Léty prověřená zkušenost sportovních oddílů s naším sportovním centrem Figura nám dala možnost rozvíjet své služby do takové míry , abychom jejich potřeby dokonale uspokojily. Vznikly tak partnerské dohody s blízkým (cca 100m) hotelovým objektem na používání dalších bazénů, whirpool, saun, uhličitých zábalu a dalších regeneračních procedur.

Zajistíme Vám odpovídající stravovací režim . Vzhledem ke své nadmořské výšce 1 300 m.n.m je lokalitou vhodnou k tréninku . Naše služby dlouhodobě využívají lyžaři – sjezdaři i běžci , plavci a další..

Silniční cyklisté u nás vyjedou po pěkné asfaltové silnici na nejvyšší místo v ČR. Výživný trénink na těžkých terénech. Ideální příprava na závody.